1413. Írószekreter
angol, 19. sz. második fele, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, lenyíló bőrborítású írólapja mögött 2 kisebb és 2 nagyobb titkos fiókkal, 8 rekesszel, 4 fiókkal, 1 db zárható résszel, bronz, veretekkel, kis sérülések, 102*76*46,5 cm