222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Állóóra

1418. Állóóra

német, 19. sz., diófa borítású tok, faragott díszítéssel, tok jelzett: "Karl Hauser München", óra: német, 18. sz., jelzett: "Reicheneder", negyedütős szerkezet, vésett, cizellált sárgaréz, és fém számlap, 221*51*32 cm