222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek
[1201-1220]
[1221-1240]
1241-1260
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1420]
[1421-1440]
[1441-1460]
[1461-1480]
[1481-1500]
[1501-1520]
[1521-1540]
[1541-1560]
[1561-1580]
[1581-1600]
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-2000]
[2001-2020]
[2021-2040]
[2041-2060]
Tál
Delft, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, restaurált, d: 35 cm
1241. tétel
Tál
Delft, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján "R.G.", d: 35 cm
1242. tétel
Falicsempe, 4 db
Itália, 19. sz. eleje, ónmázas cserép, sérült, 20*20 cm
1243. tétel
Albarello
Spanyolország, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, apró sérüléssel, m: 28,5 cm
1244. tétel
Patikaedény
Itália, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz felirattal, "SF" monogrammal, kis mázhibákkal, m: 25 cm
1245. tétel
Korsó
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, kis sérüléssel, m: 26,5 cm
1246. tétel
Falicsempe, 4 db
Itália, 19. sz. eleje, ónmázas cserép, sérült, 19*19 cm
1247. tétel
Ónfedeles kancsó
Delft, 18. sz. első fele, ónmázas fajansz, a fedelén "GAR 1731" vésés, sérült, m: 24,5 cm
1248. tétel
Tányér
Nürnberg, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, j. az alján: "N", restaurált, d: 27,5 cm
1249. tétel
Ónfedeles kupa
Itália, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, m: 18 cm
1250. tétel
Ónfedeles kupa
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, apró sérüléssel, m: 21,5 cm
1251. tétel
Ónfedeles kupa
Nürnberg, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, a fedélen beütött városjel, jelezve az alján: "Zf", kopott, repedt, m: 21 cm
1252. tétel
Ónfedeles kancsó
Felvidék, 1801, ónmázas fajansz, ón fedelében "IP" mesterjegy és 1801-es dátum, máza hibás, m: 30,5 cm
1253. tétel
Királybokály
Felvidék, 1781, ónmázas fajansz, jelzett az alján: "T", m: 27 cm
1254. tétel
Bokály
Ausztria, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, m: 18 cm
1255. tétel
Fedeles kupa
német, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, ón billenőfedéllel és talpgyűrűvel, j.n., m: 22 cm
1256. tétel
Kupa
Hanau, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, m: 17,5 cm
1257. tétel
Palack
német, 19. sz. eleje, sómázas keménycserép, rátétes díszítéssel, ón szerelékkel, talpán masszába nyomott "B" jelzet, m: 23,5 cm
1258. tétel
Korsó
Ausztria, 19. sz. második fele, sómázas cserép, m: 28,5 cm
1259. tétel
Ónfedeles kancsó
német, 17. sz., sómázas cserép, az ón fedélen 1601 vésett évszám, m: 22 cm
1260. tétel
[1201-1220]
[1221-1240]
1241-1260
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1420]
[1421-1440]
[1441-1460]
[1461-1480]
[1481-1500]
[1501-1520]
[1521-1540]
[1541-1560]
[1561-1580]
[1581-1600]
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-2000]
[2001-2020]
[2021-2040]
[2041-2060]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS