222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ónfedeles kupa

1252. Ónfedeles kupa

Nürnberg, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, a fedélen beütött városjel, jelezve az alján: "Zf", kopott, repedt, m: 21 cm