222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1420]
[1421-1440]
[1441-1460]
[1461-1480]
[1481-1500]
[1501-1520]
[1521-1540]
[1541-1560]
[1561-1580]
1581-1600
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-2000]
[2001-2020]
[2021-2040]
[2041-2060]
Anatóliai "Ghördesz" imaszőnyeg
20. sz. első fele, gördesz csomózás, 200*140 cm
1581. tétel
Perzsa "Hamadán" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, restaurált, kopott, 310*170 cm
1582. tétel
Anatóliai imaszőnyeg
20. sz. első fele, gördesz csomózás, 184*120 cm
1583. tétel
Perzsa "Ardebil" szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás, 402*296 cm
1584. tétel
Perzsa "Afsar" szőnyeg
1920 körül, szenné csomózás, 165*140 cm
1585. tétel
Iráni "Kirmán" szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, 220*130 cm
1586. tétel
Kaukázusi "Kaskai Shiraz" szőnyeg
20. sz. eleje, gördesz csomózás, szélein javított, 178*138 cm
1587. tétel
Perzsa "Heriz" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, helyenként kopott, 450*352 cm
1588. tétel
Kaukázusi "Avar" kilim szőttes
Dagesztán, 1920 körül, 530*135 cm
1589. tétel
Anatóliai "Aydin kilim" szőttes
1850 körül, sérült, 400*158 cm
1590. tétel
Kaukázusi "Gendje" szőnyeg
1870 körül, gördesz csomózás, sérült, kopott, 265*105 cm
1591. tétel
Anatóliai "Holbein mintás" szőnyeg
19. sz. második fele, szenné csomózás, 260*100 cm
1592. tétel
Afgán "Bochara" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, 205*148 cm
1593. tétel
Kaukázusi "Kazak" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, helyenként kopott, 200*110 cm
1594. tétel
Türkmén "Afgán" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, 328*246 cm
1595. tétel
Türkmén "Bochara" szőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, 173*120 cm
1596. tétel
Türkmén "Yomud Engsi" sátorajtó takaró
szenné csomózás, 113*136 cm
1597. tétel
Türkmén "Afgán" főszőnyeg
19. sz. vége, szenné csomózás, Proveniencia: Osváth Júlia operaénekesnő hagyatékából, 330*211 cm
1598. tétel
Türkmén "Tekke" szőnyeg
1900 körül, szenné csomózás, régi javításokkal, Proveniencia: Osváth Júlia operaénekesnő hagyatékából, 175*132 cm
1599. tétel
Ghudjari kilim szőttes
Üzbegisztán, 1940 körül, 265*135 cm
1600. tétel
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1420]
[1421-1440]
[1441-1460]
[1461-1480]
[1481-1500]
[1501-1520]
[1521-1540]
[1541-1560]
[1561-1580]
1581-1600
[1601-1620]
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-2000]
[2001-2020]
[2021-2040]
[2041-2060]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS