Nyakék - gallérlánc
19. sz. vége, 1902 előtti bécsi behozatali jellel, 14 k arany kalapált kockalánc, 21 db apró valódi gyönggyel díszítve, nyelves záródással, kis hibával, 10,4 g
1981. tétel
Karkötő
1982. tétel
Gyűrű
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, "JK" mesterjegy, karmos foglalatban 3 db régi csiszolású briliáns cca. 0,5 ct (R1, TCr-Cr, VS-SI), apró hibával, 2,4 g
1983. tétel
Alliance gyűrű
20. sz. vége, 1999-2005 közötti budapesti fémjellel, 18 k arany, 2 db modern csiszolású briliáns cca. 0,1 ct és 3 db szintetikus rubinnal díszítve, apró sérüléssel, 3,4 g
1984. tétel
Szoliter gyűrű
Budapest, 1937-66 közötti fémjel, 14 k arany, Weiss (Fehér) Elemér mesterjegy, ezüst button foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 0,25 ct (R, Cr, P2), 2,1 g
1985. tétel
Biedermeier nyakék
1986. tétel
Biedermeier karkötő
1987. tétel
Karkötő
1988. tétel
Karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Walter Árpád mesterjegy, 7 ívelt lemezből alakítva, vésett díszítéssel, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal, 10,2 g; h: 18,2 cm
1989. tétel
Henry Watch férfi zsebóra
1990. tétel
5 rubel
orosz, 1900, 22 k arany, II. Sándor cár portréjával, vésett peremmel, kissé kopott, 4,2 g; d: 17 mm
1991. tétel
5 rubel
orosz, 1900, 22 k arany, II. Sándor cár portréjával, vésett peremmel, 4,3 g; d: 17 mm
1992. tétel
5 rubel
1993. tétel
IWC férfi zsebóra
1994. tétel
Duplafedeles férfi zsebóra
1995. tétel
10 rubel
orosz, 1900, 22 k arany, II. Sándor cár portréjával, peremfelirattal, 8,6 g; d: 21 mm
1996. tétel
10 rubel
orosz, 1911, 22 k arany, II. Sándor cár portréjával, peremfelirattal, 8,6 g; d: 21 mm
1997. tétel
Gyűrű
1998. tétel
Képtartós medál
20. sz. eleje, 1902-1937 közötti behozatali jellel, 14 k arany, zsanérosan nyitódó könyv két képtartóval és két belső lappal, "Felejthetetlen napok" vésett felirattal, 4 g; 1,6*1 cm
1999. tétel
Képtartós medál
1900 körül, bécsi Hivataljellel, Josef Zauza mesterjegy, zománcozott ezüst, "Felejthetetlen napok" felirattal, hátoldalon címerpajzzsal, 10,9 g; 2*1,6 cm