222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1989. Karkötő

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, Walter Árpád mesterjegy, 7 ívelt lemezből alakítva, vésett díszítéssel, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal, 10,2 g; h: 18,2 cm