222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > IWC férfi zsebóra

1994. IWC férfi zsebóra

Svájc, 20. sz. eleje, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, tok, szerkezet és számlap jelzett: IWC és, FROBUS jelzet, tokszám: 813791, működik, oldalán apró hibával, Btto: 77,7 g; d: 50 mm