222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1985. Szoliter gyűrű

Budapest, 1937-66 közötti fémjel, 14 k arany, Weiss (Fehér) Elemér mesterjegy, ezüst button foglalatban 1 db régi csiszolású briliáns cca. 0,25 ct (R, Cr, P2), 2,1 g