222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Alliance gyűrű

1984. Alliance gyűrű

20. sz. vége, 1999-2005 közötti budapesti fémjellel, 18 k arany, 2 db modern csiszolású briliáns cca. 0,1 ct és 3 db szintetikus rubinnal díszítve, apró sérüléssel, 3,4 g