222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Henry Watch férfi zsebóra

1990. Henry Watch férfi zsebóra

Svájc, 20. sz. eleje, 585 ezrelékes fémjel, finoman gilosált 14 k arany tok és szerkezettakaró, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap jelzett: Henry Watch, tokszám: 98690, THOUNE, 1899 jelzet, működik, apró sérüléssel, Btto: 70,8 g; d: 50 mm