222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Biedermeier nyakék

1986. Biedermeier nyakék

osztrák(?), 19. sz. közepe, finom antik arany, lemezekből hajtott, vésett, poncolt díszében, karmos foglalatban 2 db piros gránát-üveg dublett, apró gyöngy koszorúkban, hajtott lemezes szalag, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal, apró sérüléssel, 15 g