222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1983. Gyűrű

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, "JK" mesterjegy, karmos foglalatban 3 db régi csiszolású briliáns cca. 0,5 ct (R1, TCr-Cr, VS-SI), apró hibával, 2,4 g