222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1420]
[1421-1440]
[1441-1460]
[1461-1480]
[1481-1500]
[1501-1520]
[1521-1540]
[1541-1560]
[1561-1580]
[1581-1600]
1601-1620
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-2000]
[2001-2020]
[2021-2040]
[2041-2060]
Türkmén "Ersari ikat" torba
1900 körül, gördesz csomózás, 42*156 cm
1601. tétel
Türkmén "Dyrnak Yomud" főszőnyeg
19. sz. második fele, szenné csomózás, egyenletesen kopott, 242*150 cm
1602. tétel
Kaukázusi "Karabagh" szőnyeg VÉDETT
19. sz. vége, gördesz csomózás, kis sérüléssel, 424*194 cm
1603. tétel
Kaukázusi "Derbent" szőnyeg
19. sz. vége, gördesz csomózás, kopott, sérült, 426*174 cm
1604. tétel
Türkmén "Ersari" choval
19. sz. második fele, felső szélén sérült, 100*150 cm
1605. tétel
Kaukázusi "Szumák" szőnyeg
1860 körül, kisebb kopásokkal, 368*239 cm
1606. tétel
Perzsa "Mahal" szőnyeg
19. sz. közepe, szenné csomózás, helyenként kopott, 440*325 cm
1607. tétel
Bakhtiari Bibibaff szőnyeg
20. sz. első fele, szenné csomózás, 420*320 cm
1608. tétel
Üzbegisztáni "Ghudjeri kilim" szőttes
20. sz. eleje, 365*160 cm
1609. tétel
Tajik kilim szőttes
Tadzsikisztán, 20. sz. közepe, 315*175 cm
1610. tétel
Bakhtiari Tachek kilim szőttes
Irán, 1940 körül, 124*120 cm
1611. tétel
Anatóliai "Malatya Rashwan" kilim szőttes
1870 körül, sérült, 355*172 cm
1612. tétel
Anatóliai "Malatya" kilim szőttes
20. sz. első fele, 240*140 cm
1613. tétel
Anatóliai imaszőnyeg
1920 körül, gördesz csomózás, 198*132 cm
1614. tétel
Iráni "Kamseh" szőnyeg
1920 körül, gördesz csomózás, 201*145 cm
1615. tétel
Iráni oroszlános szőnyeg
20. sz. eleje, szenné csomózás, 192*128 cm
1616. tétel
Anatóliai "Kurd" szőnyeg
19. sz. második fele, gördesz csomózás, kisebb javítással, 184*103 cm
1617. tétel
Perzsa "Tebriz" szőnyeg
20. sz. első fele, gördesz csomózás, 350*255 cm
1618. tétel
Kaukázusi "Kuba " szőnyeg
1900 körül, gördesz csomózás, 190*111 cm
1619. tétel
Tibeti "Sárkányos" templomi szőnyeg
1920 körül, 220*70 cm
1620. tétel
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1360]
[1361-1380]
[1381-1400]
[1401-1420]
[1421-1440]
[1441-1460]
[1461-1480]
[1481-1500]
[1501-1520]
[1521-1540]
[1541-1560]
[1561-1580]
[1581-1600]
1601-1620
[1621-1640]
[1641-1660]
[1661-1680]
[1681-1700]
[1701-1720]
[1721-1740]
[1741-1760]
[1761-1780]
[1781-1800]
[1801-1820]
[1821-1840]
[1841-1860]
[1861-1880]
[1881-1900]
[1901-1920]
[1921-1940]
[1941-1960]
[1961-1980]
[1981-2000]
[2001-2020]
[2021-2040]
[2041-2060]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS