Palack
német, 19. sz. eleje, sómázas keménycserép, plasztikus férfi és női portréval, ón szerelékkel, talpán masszába nyomott "M" jelzet, m: 18,5 cm
1261. tétel
Fedeles bokály
osztrák, 1881, mázas fajansz, aranyozott, kétfejű sas császári címerrel, Ferenc József monogramjával, felirattal, szájperemén kis sérüléssel, m: 21,5 cm
1262. tétel
Palack
német, 19. sz. második fele(?), sómázas keménycserép, halász és vadász figurákkal, ón szerelékkel, talpon apró sérüléssel, m: 17 cm