Fedeles bonbonier
Moser, 20. sz., borostyánszínű, kétrétegű csiszolt, köszörült üveg, jelzés nélkül, peremén kis csorbulással, m: 29,5 cm
1661. tétel
Váza
20. sz. közepe, borostyánszínű üveg, csiszolt, köszörült díszítéssel, m: 23,5 cm
1662. tétel
Váza
cseh, 20. sz. eleje, irizáló üveg, zománcfestett virágdísszel, m: 9,5 cm
1663. tétel
Váza
Palme-Kőnig, 1900 körül, irizáló tejüveg, festett, aranyozott üvegszál díszítéssel, aranyozás kissé kopott, kis csorbával, m: 14 cm
1664. tétel
Váza
cseh, 1950 körül, többrétegű formába öntött, színezett, kraklézott üveg, m: 26 cm
1665. tétel
Kancsó
Parád, 19. sz. vége, áttetsző rózsaszín tejüvegszerű hutaüveg, m: 22,5 cm
1666. tétel
Füles váza
angol, 19. sz. vége, Thomas Webb (?), kétrétegű ezüstnitráttal festett, aranyozott üveg, javított, m: 20 cm
1667. tétel
Tál
Herend, 19. sz. második fele, matricás és festett porcelán, jelezve az alján: barna szalagos, koronás Herend felirattal, kis sérüléssel, d: 29,5 cm
1668. tétel
Tányér
Bécs, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán. j. az alján: máz alatti kék pajzsos jel, d: 24,3 cm
1669. tétel
Kínálókosár
Meissen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, áttört rózsás díszítéssel, jelzett az alján: máz alatti kék kardos jel, kis sérülésekkel, restaurált, 14,5*37,5 cm
1670. tétel
Fedeles edény
Tata, 19. sz. második fele, festett porcelán, körte tetődísszel, talpán máz feletti kék címer T betűvel, restaurált, apró sérüléssel, 13,5*24,5 cm
1671. tétel
Dísztál
Herend, 20. sz. első fele, Viktória mintás, áttört peremű, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, máz feletti kék jubileumi jelzettel, d: 39 cm
1672. tétel
Díszváza pár
cseh, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, plasztikus virág és papagáj díszítéssel, az alján benyomott pajzsos jelzet, sérült, restaurált, m: 40 cm
1673. tétel
Kétszemélyes kávéskészlet, 8 db-os
Herend, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, jelzett az alján: máz feletti "Herend, K. Anton" jel, tálca d: 31 cm; m: 7,5-18 cm
1674. tétel
Kolduspár
Capodimonte, 19. sz., festett porcelán, jelezve az alján, m: 16 cm
1675. tétel
Gyerekek
Capodimonte, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, talpán máz alatti kék jelzet, m: 17,5 cm
1676. tétel
Váza
Schlaggenwald, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján masszába nyomott jellel, aranyozása kissé kopott, m: 21,5 cm
Illatosító
német, 1900 körül, festett, plasztikus puttó és virágdíszes porcelán, sérült, m: 26 cm
1679. tétel
Csésze és alj