Írószekreter
angol, 19. sz., lakkfestett fa, aranyozott chinoiserie díszítéssel, lenyitható lapja alatt rekeszekkel és titkos fiókkal, festése sérült, felső ajtaja repedt, 221*97*55 cm
1461. tétel
Szekrényke - mesterremek
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, mahagóni, jávorfa intarziával, belsejében 6 fiókkal, öntött réz veretekkel, titkos fiók hiányzik, 48*31*16 cm
1462. tétel
Trümó
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, 93*105,5*51,5 cm
1463. tétel
Szalonasztal
osztrák, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa, cseresznyefa és jávorfa borítással, intarziás díszítéssel, lecsavarható asztallappal, sérült, 78*89 cm
1464. tétel
Írószekreter
1465. tétel
Éjjeliszekrény pár
1466. tétel
Vitrin
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, ajtaján csiszolt díszítéssel, sérült, 120*66*39,5 cm
1467. tétel
Ágy
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, sérült, 110,5*131*237,5 cm
1468. tétel
Gyermek karosszék
magyar, 19. sz. első fele, fenyőfa alapon diófa borítással, réz papucsokkal és veretekkel, sérült, hiányos, 56*38*36 cm
1469. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, sérült, kanapé: 100*168*73 cm, 2 db karszék: 108*82*64 cm
1470. tétel
Női íróasztal
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon mahagóni borítással, kávájában egy nagyobb és felépítményében 3 kis fiókkal, 1 db kulccsal, felújított, 98*62*98 cm
1471. tétel
Kártyaasztal
osztrák, 19. sz. második fele, tölgyfa alapon mahagóni borítással, lábain faragott díszítéssel, széthajtható lapján filc betéttel, 76,5*83*83 cm
1472. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, egy kulccsal, 172,5*98*42 cm
1473. tétel
Vitrin
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, hátlapján tükörlapokkal, felújított, 155*97*38 cm
1474. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, faragott bükkfa lábazatán sárkány figurákkal, asztallapon kis sérüléssel, 80*99*61 cm
1475. tétel
Szalongarnitúra, 3 db-os
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, kanapé: 95*149*64 cm, 2 db fotel: 100*75*65 cm
1476. tétel
Posztamens
magyar, 19. sz. vége, diófa, faragott és vésett díszítéssel, m: 114 cm
1477. tétel
Fotel, 2 db
magyar, 1900 körül, tömör diófa, faragott díszítéssel, felújított, 103*67*67 cm
1478. tétel
Asztali óra
1479. tétel
Kandalló óra
francia, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, öntött bronz tokban, zománcozott számlap, szerkezet tisztításra szorul, mutatók sérültek, szerkezettakaró hiányzik, m: 42,5 cm