1480. Kandalló óra
francia, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, öntött bronz tokban, zománcozott számlap, szerkezet tisztításra szorul, mutatók sérültek, szerkezettakaró hiányzik, m: 42,5 cm