222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szalongarnitúra, 3 db-os

1470. Szalongarnitúra, 3 db-os

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, sérült, kanapé: 100*168*73 cm, 2 db karszék: 108*82*64 cm