222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szalonasztal

1475. Szalonasztal

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, faragott bükkfa lábazatán sárkány figurákkal, asztallapon kis sérüléssel, 80*99*61 cm