222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Vitrin

1467. Vitrin

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, ajtaján csiszolt díszítéssel, sérült, 120*66*39,5 cm