222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Asztali óra

1479. Asztali óra

francia, 19. sz. vége, felesütős szerkezet, festett, aranyozott szürke fém öntvény óratok, festett porcelánbetétes számlap, "MEDAILLE DE BRONZ" 5612 jelzettel, működőképes, de tisztítandó szerkezet, ingával, kulccsal, csengő és szerkezettakaró lemez hiány kis sérüléssel, m: 38,5 cm