222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Írószekreter

1461. Írószekreter

angol, 19. sz., lakkfestett fa, aranyozott chinoiserie díszítéssel, lenyitható lapja alatt rekeszekkel és titkos fiókkal, festése sérült, felső ajtaja repedt, 221*97*55 cm