1461. Írószekreter
angol, 19. sz., lakkfestett fa, aranyozott chinoiserie díszítéssel, lenyitható lapja alatt rekeszekkel és titkos fiókkal, festése sérült, felső ajtaja repedt, 221*97*55 cm