222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Írószekreter

1465. Írószekreter

magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, paliszander és jávorfa intarziával, lenyíló írólapja mögött 3 kis fiókkal, az alsó fiókok zárja hiányzik, sérült, 200*132*69 cm