1465. Írószekreter
magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, paliszander és jávorfa intarziával, lenyíló írólapja mögött 3 kis fiókkal, az alsó fiókok zárja hiányzik, sérült, 200*132*69 cm