222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szekrényke - mesterremek

1462. Szekrényke - mesterremek

magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, mahagóni, jávorfa intarziával, belsejében 6 fiókkal, öntött réz veretekkel, titkos fiók hiányzik, 48*31*16 cm