222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1998. Gyűrű

20. sz. második fele, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, "GE" mesterjegy, karmos foglalatban ovális csiszolású, sávos, szintetikus kvarc cca. 13 ct.., vállakon 5-5 db apró gyémánttal, 7,9 g