222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1988. Karkötő

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k sárga- és vörösarany kombináció, Boczán Sándor mesterjegy (megszűnt 1937-ben), Hivataljel, lemezes fazon, finoman vésett díszítéssel, nyelves záródással, biztosító nyolcassal, apró javítással, 19,5 g; h: 18,6 cm