222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Perzsa "Hamadán" szőnyeg

1582. Perzsa "Hamadán" szőnyeg

19. sz. vége, gördesz csomózás, restaurált, kopott, 310*170 cm