222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kaukázusi "Kazak" szőnyeg

1594. Kaukázusi "Kazak" szőnyeg

19. sz. vége, gördesz csomózás, helyenként kopott, 200*110 cm