222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Harmónium

1416. Harmónium

Bécs, 19. sz. vége, jelzett: Erste Wiener Produktiv Genossenschaft, diófa zeneház faragott díszítéssel, öntött sárgaréz fogantyúkkal, porcelán gombvégekkel, működik, ház sérült, 102*113*56,5 cm