222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gésák (Hármas kép)

1408. Gésák (Hármas kép)

Toyokuni jelzéssel, 1879, színezett fametszet papír, jelzett, kis sérüléssel, 350*720 cm