222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Háromajtós kredenc

1415. Háromajtós kredenc

Itália, 17. sz. vége, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, polcos, ajtókon a művészetek allegóriáinak alakjaival, eredeti kovácsoltvas zárszerkezettel, kis sérülésekkel, 92*154*53,5 cm