1419. Smizett
német, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, mahagóni, jávorfa, csont és gyöngyház intarziás vadászjelenetekkel, későbbi veretekkel, faragott díszítéssel, kis sérülésekkel, 132*58*43 cm