222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tekercskép

1410. Tekercskép

Japán, 19. sz. vége, tusfestett papír, j.b.l. és a hátoldalon tigris ábrázolással, rózsafa végekkel, doboza pótolt, 188*107 cm