222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Emlékpohár

1645. Emlékpohár

magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt színtelen üveg, zománcfestett díszítéssel, magyar címer ábrázolással, "Éljen a haza" felirattal, kopott, sérült, m: 12,3 cm