222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Emlékpohár

1647. Emlékpohár

Parád, 19. sz. második fele, maratott, festett és bíborpácolt üveg, koronás címer ábrázolással, aranyozása kopott, m: 14 cm