222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Hálószoba garnitúra, 4 db-os

1536. Hálószoba garnitúra, 4 db-os

magyar, Kozma Lajos és műhelye, 1930 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, sérült, fésülködő tükör: 176*142*63 cm, komód: 88*117,5*63 cm, szekrény: 181*206*61,5 cm