222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tejes kancsó

1935. Tejes kancsó

Bécs(?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, REINER mesterjegy, öblös test, csiszolt csont füllel, talpán apró sérüléssel, Btto: 273 g; m: 11 cm