222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ivócsanak

1930. Ivócsanak

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Kiss Ferenc mesterjegy, a nagyszentmiklósi bikafejes lelet öntött, stilizált, másolata, 343 g; 9,5*12,5*8 cm