1926. Italkeverő mixer
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, art deco forma, hasán "Karácsony 1931" gravírozással, 380 g; m: 20,5 cm