222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fotóalbum, 50 db-os

1324. Fotóalbum, 50 db-os

magyar, 19. sz. vége, győri és pesti fotósok portréfotói, réz veretes bőrkötésben, a kötés restaurált, 14*11,5*5,5 cm