222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Asztalka

1500. Asztalka

osztrák, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, ellentétes oldalon 1-1 fiókkal és köztes oldalon egy kihúzható lappal, sárgaréz veretekkel, sérült, 74,5*37,5*31,5 cm