222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Falióra

1496. Falióra

Párizs, 19. sz. második fele, felesütős szerkezet, faragott, aranyozott fa tok, zománcozott számlappal ,"JACQUES MESNIL A PARIS" felirattal, ingával, kulccsal, működőképes, egy aranyozott fa záróelem, hiányzik, m: 98 cm