222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kandalló óra

1488. Kandalló óra

osztrák, 19. sz. közepe, negyedütős szerkezet, diófa tokban, alabástrom oszloppal, aranyozott fa díszítésekkel, részben festett bronz számlapján mechanikusan mozgó, nyílvesszőket , köszörülő angyalkákkal, íves mezőben akvarell kép "Park in Bade" felirattal, aranyozott bronz rátétekkel, ingával, 1 db kulccsal, zenélő szerkezettel, sérült, m: 70 cm