222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ónfedeles kupa

1297. Ónfedeles kupa

osztrák, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, fedelén "Lipót érem", belül mesterjegy, m: 23 cm