222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szirupos kanna

1294. Szirupos kanna

olasz, 19. sz., ónmázas fajansz, alján felirattal: "Patika: Udine 1904....2 Pekár Imre", sérült, javított, m: 23,5 cm