222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Egyajtós szekrénypár

1441. Egyajtós szekrénypár

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa és diógyökér borítással, jávorfa intarziával, 2 db kulccsal, felújított, 184*56*112 cm