1444. Női íróasztal
osztrák, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, cilinderes zárólappal, kihúzható asztallapján utólagos bőr borítással, kávájában és belső részén három-három fiókkal, 98*73*49 cm