222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Női íróasztal

1444. Női íróasztal

osztrák, 20. sz. eleje, tölgyfa alapon mahagóni borítással, intarziás díszítéssel, cilinderes zárólappal, kihúzható asztallapján utólagos bőr borítással, kávájában és belső részén három-három fiókkal, 98*73*49 cm