222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Írószekreter

1450. Írószekreter

osztrák, 19. sz., fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, lehajtható írólappal, pótolt sárgaréz veretekkel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel, 186*120*58 cm