222. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karosszék, 2 db

1458. Karosszék, 2 db

olasz, 19. sz., bükkfa és diófa, faragott, aranyozott díszítéssel, gobelin kárpitozással, 138*70*67 cm